03

2015-09-25

UAB „JUDEX“ pristatė savo paslaugas bei gaminius tarptautinėse parodose

2015 m. rugsėjo mėnesį UAB „JUDEX“ baigė įgyvendinti projektą „UAB „JUDEX“ produktyvumo didinimas“. Projekto įgyvendinimo metu dalyvaudama Lenkijoje ir Latvijoje vykusiose tarptautinėse parodose įmonė pristatė savo paslaugas bei gaminius ir supažindino šių parodų lankytojus su šaldytų pusgaminių technologijų sektoriaus Lietuvoje augimu, specialistų ir paslaugų nauja kokybe bei dideliu konkurencingumu šių paslaugų įkainiu mūsų šalyje.

Įmonė „UAB „JUDEX“ užsiima šaldytų maisto produktų gamyba ir pardavimu Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Pagrindinis dalyvavimo parodose tikslas buvo užmegzti ryšius su potencialiais klientai ir partneriais, kurie norėtų išbandyti UAB „JUDEX“ teikiamas paslaugas bei įsigyti gaminių. Pagrindinė paslauga, kurią įmonė pristatė šiose parodose, buvo įvairių šaldytų pusgaminių tiekimas pagal kliento poreikius – restoranams, kavinėms, viešbučiams ir gyventojams.

Projektas UAB „JUDEX“ „Naujos galimybės“ (kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-05-228) buvo dalinai finansuojamas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“. Projekto apimtis yra 0,07 mln. eurų, iš kurių 0,04 mln. eurų finansavimas buvo skirtas iš Europos regioninės plėtros fondo.