UAB „Judex”- viena didžiausių modernių šaldytų maisto produktų gamybos įmonių Lietuvoje.

UAB „Judex” Veiklą pradėjusi 1995-aisiais metais, įmonė sėkmingai dirba Lietuvos ir užsienio rinkose.

Bendrovė atitinka Europos Sąjungos standartus, joje vykdoma griežta gamybos proceso bei kokybės kontrolė. Čia dirba 100 darbuotojų, suburtas veiklus ir darbštus kolektyvas, kurio dėka sparčiai plečiamės ir einame drauge link užsibrėžtų tikslų. Šiuo metu per parą pagaminama ir realizuojama apie 25 tonos produkcijos. Didžiausia dalis produktų dabar yra išvežama į Latviją, Estiją, Angliją, Airiją, Vokietiją, Ispaniją, Graikiją, Švediją, Norvegiją, Azerbaidžaną. Į užsienį eksportuojami ne tik Lietuvos rinkai skirti gaminiai, bet ir produkcija, pagaminta pagal užsakovų pageidavimus bei receptūras.

UAB „Judex” siūloma produkcija – tai greitai paruošiami užšaldyti pusfabrikačiai: koldūnai, virtiniai, lietiniai blynai, picos, čeburekai, įvairūs gaminiai iš bulvių bei varškės. Mes gaminame aukštos kokybės produktus, kurių asortimentą sudaro apie 70 pavadinimų skoningai, saugiai ir ekologiškai įpakuotų gaminių.

Spartėjant gyvenimo tempui ir ritmui, vis daugiau žmonių nebenori gaišti brangaus laiko maisto ruošimui. Mūsų įmonės pagrindinis tikslas – pateikti vartotojui kokybišką, lengvai paruošiamą produkciją, kurios savybės patenkintų išrankiausio skonio pirkėjus. Atsižvelgdami į Europos tendencijas ir besikeičiančius mitybos poreikius, nuolat atnaujiname asortimentą ir vartotojams kasmet pasiūlome naujų gaminių.

Mūsų misija: užtikrinti kokybę ir teikti aukščiausios rūšies gaminius net ir patiems išrankiausiems mūsų pirkėjams.